info@padidavaran.com ۰۲۱-۲۱۷۸
  • صفحه نخست
  • شرح خدمات
  • تحقیقات بازار و تهیه طرح های توجیحی فنی و اقتصادی

تحقیقات بازار و تهیه طرح های توجیحی فنی و اقتصادی

ایجاد هر پروژه ای مستلزم سرمایه گذاری است. چه بسیار سرمایه گذاری های عظیم اقتصادی که توسط بخش های دولتی و یا خصوصی در بخش صنعت ساختمان صورت می گیرد بدون انجام مطالعات امکان سنجی بوده و این امر باعث گردیده تا پروژه های بیشماری امروز نیمه تمام رها شوند و یا پس از ساخت و اتمام پروژه در دست سرمایه گذاران آن مانده است بدون اینکه حتی بدانند پروژه درحال ساختشان پاسخگوی کدام نیاز جامعه است و برای چه هدفی ساخته می شود
با افزایش روز افزون اطلاعات عموم جامعه از سرمایه گذاری هوشمندانه و همچنین سیستم های مدیریتی اقتصادی دیگر زمان ریسک ساخت پروژه های بدون مطالعه امکان سنجی سر آمده است .
شرکت پدید آوران اطلس پارس با رویکرد نوین اقتصادی و شرایط حاکم بر جامعه توانسته است این خلاء را با استفاده از همکاران توانمند خود در بخش اقتصاد پر نموده و نوید یک فعالیت اقتصادی پویا و چابک را در عرصه صنعت ساختمان بدهد .
در بخش مطالعات قبل از اجرای پروژه هدف نهایی از تعریف هر پروژه سرمایه گذاری ، نیل به بیشترین بازده در کوتاهترین زمان ممکن است. ورود به هر سرمایه گذاری اقتصادی در بخش ساخت و ساز ، بدون انجام مطالعات دقیق در زمینه انتخاب زمین ، طرح اولیه و توسعه ای پروژه ، انواع کاربری ها و دست یابی به موفقیت منجر نخواهد بود .

شرکت پدیدآوران اطلس پارس در زمینه مطالعات قبل از شروع به اجرای پروژه، مجموعه ای از مطالعات زیر را به انجام می رساند.
۱-    بررسی و شناخت محیط داخلی پروژه (زمین، ساختمان و کاربری، شناخت فضاها و خدمات قابل ارائه در پروژه)
۲-    شناخت محیط پیرامونی پروژه (بررسی موقعیت شهری پروژه، دسترسی ها، شبکه ها و بررسی امکانات و زیرساخت های شهری )
۳-    شناخت محیط اقتصادی- اجتماعی پروژه(مطالعات دموگرافیک و اقتصادی شهر)
۴-    آنالیز اقتصادی پروژه براساس مدل کاربری و نرخ های اجاره و فروش و پیش فروش (برآورد درآمد، تهیه صورت جریان نقدی ورودی و خروجی پروژه و برآورد  شاخص های  IRR ،NPV و تهیه BP  )
۵-    تحلیل حساسیت بر مبنای عوامل تأثیر گذار
۶-    آنالیز S.W.O.T ( تهیه برنامه استراتژیک شناسائی نقاط قوت ، ضعف و تهدیدها و فرصتهای پروژه )
همچنین در مرحله ساخت نیز این بخش مطالعات اقتصادی بر اثر تغییرات مداوام بازار و شرایط اقتصادی می تواند گزارشات خاص به منظور تغییر سیاست های فروش و ایجاد بیشترین انتفاع در مدل های مختلف فروش را فراهم نماید و در همین راستا در تلاش است تا سرمایه گذاران ساختمانی را در کوتاهترین بازه زمانی به حداکثر انتفاع برساند .


تماس با ما

شرکت پدیدآوران اطلس پارس
تهران ، شریعتی ، خیابان دستگردی (ظفر شرقی) ، کوچه شریفی ، پلاک ۴ ، واحد۱۱ و ۱۲

۰۲۱-۲۱۷۸

Telegram Channel

Whatsapp Channel
info@padidavaran.com
instagram:@p.a.pars
شنبه الی چهارشنبه -  ۸ صبح الی ۱۷