info@padidavaran.com ۰۲۱-۲۱۷۸

بازاریابی و فروش

اهميت فرآيند فروش در زندگي مدرن امروز باعث بوجود آمدن تخصص های ویژه در فرآيند فروش شده بطوريكه تمامي توليد كنندگان عرصه صنعت ساختمان از مهندسی فروش بعنوان يك فرآیند تاثيرگذار استفاده مي كنند و استفاده آنها از متخصصين فروش باعث پديدار شدن علمي جديد با عنوان مهندسي فروش شده است.
از طرفي در مورد فروش پروژه های ساختمانی، استراتژی ها و روش های متعدد فروش، مشکلات پیش روی آنها و بطور کلی مهندسی فروش پروژه های ملکی و ساختمانی مطالب بسیار متنوعی مطرح می شود. مهندسی فروش یک فرآیند است و برخلاف اینکه در افکار عمومی بیشتر به عنوان تکنیک های فروش نمودار می شود، از تحقیقات بازار و همینطور تدوین برنامه بازاریابی گسترش پیدا می کند وافق دید مشاوران حرفه اي برخلاف مبتدي ها که در بسیاری موارد به فروش نگاهی مقطعی دارد، یک افق دو سویه و بلند مدت است.
آنچه که امروز در بازار املاک به آن نیاز داریم یک رویکرد علمی مبتنی بر دو فاکتور است؛ اول آنچه نیاز مشتری تعریف می شود و دوم  مشخصات و ویژگی های فنون فروش است. وجه مشترک این دو همان چیزی است که در مهندسی فروش در جستجوی آن هستیم.
این وجه اشتراک در فروش نیز به نوعی دیگر مطرح می شود اما تفاوت آن با مهندسی فروش آن است که در فروش بدنبال یافتن وجه اشتراک بین نیاز مشتری و ویژگی های موجود در ملك ها هستیم اما در مهندسی فروش از ابتدای کار و پیش از شروع يك فرآيند فروش ، نیازهای مشتریان مد نظر قرار می گیرد و سپس براساس مشخصات و ویژگی هایی که مشتری انتظار دارد، فايل هاي مورد عرضه خود را انتخاب مي كنيم. در واقع مهندسی فروش یک گام بزرگ جلوتر از فروش است
شرکت پدیدآوران اطلس پارس با ارائه خدمات تخصصی در طراحی برنامه بازاریابی، فروش، مهندسی فروش، طراحی کمپین های تبلیغاتی و مهندسی ارزش، سعی دارد همیاری قابل توجهی در دستیابی سازندگان و سرمایه گذاران بخش ساختمان به معیارهای مناسب بازده سرمایه گذاری در پروژه های ساختمانی، کاهش دوره بازگشت سرمایه و سهولت گردش منابع سرمایه ای در بخش ساختمان داشته باشد.
همچنین این شرکت با طراحی دفاتر متنوع و متعدد فروش سازگار با توان مالی گروه های مختلف مشتریان هدف و بهره گیری از تجربه و سیستم های نرم افزاری و ساختارهای شبکه و اینترنت در عرضه محصولات، طبقه بندی و ساماندهی اطلاعات، کنترل فرآیندها و ضوابط فروش و گزارش های دوره ای نقش مؤثری را در تحقق اهداف مشتریان و کارفرمایان خود ایفا می نماید.
این شرکت افتخار دارد با بهرمندی از ترکیب مناسب نیروی انسانی به لحاظ سطح دانش، تحصیلات مرتبط و با بهره مندی از دانش و تجربه روز به همراه توان سازمانی لازم، بازار شناسی و پایش مداوم و مستمر عوامل مؤثر بر بازار به منظور اتخاذ تصمیمات مناسب برای بهره مندی از فرصت های بازار، در زمینه های تخصصی خود به سرمایه گذاران عرصه صنعت ساختمان خدمات ارائه نماید.

تماس با ما

شرکت پدیدآوران اطلس پارس
تهران ، شریعتی ، خیابان دستگردی (ظفر شرقی) ، کوچه شریفی ، پلاک ۴ ، واحد۱۱ و ۱۲

۰۲۱-۲۱۷۸

Telegram Channel

Whatsapp Channel
info@padidavaran.com
instagram:@p.a.pars
شنبه الی چهارشنبه -  ۸ صبح الی ۱۷